Dopis pro rodiče

 Základní škola a Mateřská škola Kačice

Čelechovická 105

273 04 Kačice

Tel, mobil: 734 313 924, zs.kacice@seznam.cz, info@zskacice.cz a webové stránky www.zskacice.cz

V Kačici dne 30. 6. 2022

Vážení  rodiče,

vzhledem k tomu, že Vaše dítě navštěvuje naši základní školu a blíží se prázdniny, je třeba, aby na začátek školního roku 2022/2023 přišlo vybaveno následujícími pomůckami.

Obaly na knihy, notýsek, vybavený penál, lepidlo, nůžky, pastelky, fixy, vodovky (nejlépe české od Kohinoru), štětce č. 2, 6, 8, kelímek na vodu k vodovkám (stačí od jogurtu), sada barevných papírů, voskovky, modelína,  na výtvarnou výchovu může být stará košile nebo triko s dlouhým rukávem.

Kromě obalů, fixů a vybaveného penálu obdrží většinu výše uvedených věcí žáci 1. ročníku ve vstupním balíčku při nástupu do 1. třídy. Učebnice a pracovní sešity se neplatí.

Dále je třeba, aby každý žák vlastnil sáček na přezůvky na věšák do šatny, bačkory – ne pantofle (kvůli bezpečnosti), cvičky, botasky, tričko, šortky, kdo chce, může si donést polštářek na židličku, věci na převlečení do školní družiny na pobyt venku dle počasí, vlastní bloky /papíry / na kreslení. Žáci budou vybaveni vlastními kapesníky. Všechny věci musí být označeny jménem nebo nějakou značkou pro rozlišení věcí jednotlivých žáků

2. a 3. ročník –  sešity 523 – 8 kusů, pravítko, notýsek   (slovníček) – 1 kus, obaly na sešity, 3. ročník – kružítko, Hv – A4 silnější nelinkovaný sešit

4. a 5. ročník – sešit 523 – 10 kusů, sešity 560 nelinkované – 2 kusy, malá podložka do nelinkovaného sešitu – 2 kusy, kružítko, pravítko, trojúhelník s ryskou, mikrotužka, notýsek (slovníček) – 1 kus, Hv – A4 – nelinkovaný silnější sešit, může být i loňský a pokračovat v něm

 Nový školní rok 2022/2023 začne ve čtvrtek 1. září 2022 v 7:45 hodin v budově základní školy v kmenových třídách. 1. ročník v místnosti č. I, 2. a 3. ročník v místnosti č. II, 4. a 5. ročník v místnosti č. III., slavnostní zahájení proběhne v tělocvičně školy.

Dovolte, abychom Vám i Vašim dětem popřáli hezké a klidné prázdniny a dovolenou plnou sluníčka a nevšedních zážitků.

Věříme tomu, že po prázdninách se zase všichni budeme do školy těšit.

Mgr. Jitka Jindáčková (ředitelka školy)