Družina 2021/2022

Vážení rodiče,

rády bychom vás informovaly na chystané novinky školního roku 2021/22 v odpolední družině v Hnízdě (15-17 h). Každý den se zaměříme od 15 do 16 hodin na jiný druh aktivit. V podstatě se jedná o řízenou volnočasovou aktivitu (kroužek) v rámci odpolední družiny. Od 16 do 17 hodin pak bude řízená volnočasová aktivita bez specifického zaměření. Chceme tím zvýšit kvalitu využití volného času vašich dětí, tak aby docházelo k rozvíjení jejich dovedností.

Pondělí: výtvarné odpoledne (práce s barvami, výtvarné techniky, keramika)

Úterý: herní odpoledne (deskovky, stavebnice, hry venku nebo v tělocvičně)

Středa: přírodo-vědecké odpoledne (příroda, věda a svět kolem nás – pobyt venku)

Čtvrtek: hudebně-dramatické odpoledne (Divá káčata) vždy program do 17h

Pátek: bez zaměření

Hezké prázdniny vám přeje Verča a Janča