Poděkování pro rodiče

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za projevenou důvěru. Moc nás to těší a pomáhá v naší práci v této nelehké době.

Na následující týden od 26. 10. do 30. 10. 2020 MŠMT vyhlásilo celorepublikové týdenní podzimní prázdniny. Pokud by situace dovolila a školy se otevřely, sešli bychom se v pondělí 2. 11. 2020 v naší Veselé škole v 7:45 hod. dle rozvrhu. Pokud zůstanou školy i nadále uzavřeny, sejdeme se opět on-line na kurzech Čj v 8:30 hod., každý ve své třídě. On-line ŠD bude přístupná od 13:00  do 15:00 hod.                                    

                                                                                                                                               Všem žákům naší školy přejeme odpočinkové prázdniny.

                                                                                                                                                Mgr. Jitka Jindáčková, ředitelka školy