PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR HALLOWEEN V KAČICI

Dvoudenní příměstský tábor proběhne v termínu 26. a 27. 10. 2022. Užijeme si spoustu halloweenské zábavy, zahrajeme si tematické hry na zahradě a čeká na nás i strašidelné kreativní tvoření. Svoláme také strašidelný rej (halloweenské masky vítány:o). 

Na účastníky táboru čeká: Atraktivní pestrý program, skvělí lektoři, pobyt na čerstvém vzduchu a noví přátelé. Příměstský tábor probíhá převážně venku na rozlehlé zahradě s jurtou jako zázemím v klidné lokalitě obce Kačice. 

O dítě postaráno v čase 8 – 18 h, hlavní program 9 – 16 h. Určeno pro děti 1. – 5. tříd. V případě zájmu se prosím přihlaste. Kapacita příměstského táboru je 20 dětí.

Na všechny děti se v halloweenské atmosféře těší lektorky Bára a Romana.

Otevřený mlýn, Kačice

Více info a přihlášení

(ODKAZ: https://otevrenymlyn.auksys.com/master/jednorazove.php?id=57&fbclid=IwAR3kpHqdP8s1hWUlsKMK20yAmF3EKEc4SeapKJaEIoEpJqJGKvMu0BglC1Y)