Stravovací zvyklosti a pohybová aktivita v rodině (SPZR)

Vážení rodiče.

Jsem Jitka Zwienerová, studentka učitelství Tělesné výchovy a matematiky na Univerzitě Palackého. 

Vím, že současná doba pro Vás není lehká a časově jste velmi vytížení. Nicméně i přesto mi dovolte Vás požádat o spolupráci na mé diplomové práci, která bohužel současnou situací byla taktéž postihnuta a mé dotazníkové šetření jsem byla nucena přesunout do této online podoby. Je to momentálně jediná cesta, kterou mohu zrealizovat svoji diplomovou práci a úspěšně tak dokončit moje magisterské studium, tudíž mi opravdu záleží na Vaší pomoci a budu Vám za ni moc vděčná. 

Jedná se o téma: Vliv vzdělání rodičů na zdravý životní styl dítěte. Dotazník Vám zabere cca 20 minut, není v něm nic složitého. Více podrobností, jak vyplňovat, je uvedeno v úvodu dotazníku. 

Zároveň, pokud budete mít zájem o výsledky šetření, stačí v závěru vyplnit svůj email a výsledky Vám budou zaslány. 

Odkaz na dotazník: https://docs.google.com/forms/d/15Tu466YHQ0DUU0i2f-EcPY8w9U4uQe5dAp57NDEmOfs/edit

Přeji Vám všem pěkné dny a pevné zdraví 

S pozdravem Jitka Zwienerová