Začátek školního roku

Začátek školního roku 2020/2021 proběhne dne 1.9.2020 v 7:45

Školní rok 2020/2021 bude v naší Veselé škole zahájen v úterý 1. 9. 2020 v 7:45 hodin. Ještě není nutno mít aktovku. Všichni žáci vstoupí do školy šatnou, kde se přezují, u věšáků s označením své třídy  se přezují a vydesinfikují si ruce. Potom půjdou do svých tříd, kde je vyučující seznámí s provozem tohoto týdne a kolem 9:00 opustí školu.

V současné době mohou žáci používat roušky ve škole dle uvážení rodičů – jejich nošení u dětí není zatím povinné. Dospělí návštěvníci školy budou mít ve škole ústa zakryta.

            1.tř. – 1. 9. proběhne informativní třídní schůzka pro rodiče prvňáčků v tělocvičně školy v 7:45, potom si paní učitelka odvede děti do
1. třídy, kde si převezmou pomůcky.  Rodiče na ně počkají před školou.

Středa až pátek končí vyučování v 9:25 hodin, potom si žáky mohou převzít rodiče a odejít domů. Pokud žáci zůstanou ve škole déle, půjdou do školní družiny, v 11:15 hodin bude oběd, potom buď domů nebo opět do školní družiny. Od pondělí 7. 9. 2020 bude výuka probíhat dle rozvrhu hodin.

Všechny ostatní třídy budou v prvním týdnu školy pobývat ve škole denně do oběda – 2., 3. třída bude mít oběd od 11:35, 4., 5. třída od 12:00. Potom žáci mohou odcházet domů nebo do školní družiny.

Zájemci o školní družinu si vyzvednou přihlášky u paní Hlušičkové a Vaníčkové v místnosti školní družiny hned v úterý 1. 9. a ve středu je vrátí vyplněné. Školní družina bude v provozu ve dvou odděleních pod vedením paní Hlušičkové a Vaníčkové od 11:30 do 15:00 hodin a potom bude navazovat provoz pro zájemce v Hnízdě s paní Vaníčkovou do 17:00 hodin.

Dle doporučení MŠMT žádáme rodiče, aby v případě příznaků rýmy, kašle, bolesti v krku, teploty a podobně si svoje dítě ponechali v domácí péči. Pokud u něho bude ve škole zjištěna zvýšená teplota, budou kontaktováni a dítě si převezmou.