Plavání

od 7. 2. začíná výuka plavání. Bude každé pondělí (výjimka 14. 2. kdy jsou jarní prázdniny a o dalších budete informováni). Ráno proběhne ještě testování, bude probíhat výuka 3 vyučovací hodiny. Odjezd ze školy v10:45, návrat cca 12:30 na oběd. S sebou plavky, ručník, možné plavecké brýle. Dívky s dlouhými vlasy je budou mít svázané. Volit vhodné oblečení (rychle se svléknout, obléknout). Žáci, kteří nepojedou, budou mít 4. vyučovací hodinu tělocvik, pak půjdou na oběd a mohou odejít, ti, co mají výuku  vyčkají ve družině. Žáci, kteří nebudou cvičit, zůstávají ve škole do oběda. Odpolední výuka začne cca ve 12:50 do 13:35. hod. Čtenářský klub pro žáky 1. a 2. ročníku bude posunutý bude začínat 21.2. ve 13:00 hod.

Mgr. Jitka Jindáčková, ředitelka školy